Drzwi harmonijkowe niestandardowe

Drzwi harmonijkowe niestandardowe są świetną alternatywą dla drzwi wewnątrzlokalowych. Niestandardowe kolory, nadruki i żłobienia to coś, co z całą pewnością pokochają indywidualiści, którzy chcą zaaranżować mieszkanie w sposób wyjątkowy i nieoczywisty. Obecnie design drzwi harmonijkowych może naprawdę zaskoczyć. Nie są już tymi, które tak dobrze pamiętamy jeszcze sprzed kilkunastu lat. Nowe technologie, style i możliwości zupełnie zmieniły obraz drzwi. Jeśli chcesz dowiedzieć się co nieco o składanych i niestandardowych drzwiach, to zapraszamy do lektury!

Drzwi harmonijkowe — niestandardowe kolory

Drzwi harmonijkowe niestandardowe często charakteryzują się niczym innym jak niestandardowym kolorem! Drzwi harmonijkowe kojarzą nam się przede wszystkim z kolorami drewna i brązu. Oczywiście drewniane drzwi harmonijkowe są przepiękne i w wyjątkowy sposób potrafią odmienić charakter wnętrza, w którym zostały zamontowane. Każdy z nas widział chyba również składane drzwi w kolorze białym i czarnym, a nawet mahoniowym. Takie barwy są najczęściej stosowane, ponieważ są dość uniwersalne — będą pasować do większości wnętrz i stylów aranżacji, a także wpiszą się w większość gustów. Niemniej jednak fanom niesztampowych rozwiązań, duszom artystycznym i indywidualistom mogą one nie wystarczyć. Ogromne możliwości wyboru koloru to coś, z całą pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym się wyróżniać i tworzyć niepowtarzalne rzeczy.

Bogata gama kolorystyczna daje więc ogromne możliwości aranżacyjne. Wybierając drzwi harmonijkowe niestandardowe, można stworzyć z ich udziałem niebywale ciekawe aranżacje. Żywe kolory takie jak na przykład czerwień czy pomarańcz pozwolą na wprowadzenie mocnego akcentu do pomieszczenia, a także sprawią, że będzie ono zdecydowanie ożywione i po prostu ciekawe! Do mieszkań w stylu śródziemnomorskim z kolei bardzo dobrze sprawdzą drzwi w kolorach błękitu i delikatnej szarości. Nie obawiaj się również słonecznej żółci, zieleni, a nawet fioletów. Pamiętaj, że ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

drzwi harmonijkowe niestandardowe

Drzwi harmonijkowe z nadrukiem

Drzwi harmonijkowe z nadrukiem to kolejna alternatywa dla osób lubiących łamać pewne schematy. Choć pewnie drzwi harmonijkowe z nadrukiem każdy z nas kojarzy — już kiedyś były hitem, szczególnie pokoi młodzieżowych — tak obecnie mogą one przybierać nieco inne formy. Motyw czerwonej budki telefonicznej, wieży Eiffla i żółtych taksówek jest nam dobrze znany, jednak każdy doskonale wie, że nie wszyscy będą zachwyceni tego typu grafiką. Obecnie drzwi harmonijkowe z nadrukiem mogą być produkowane na zamówienie. Wzór, na którym nam zależy i który nam odpowiada, może je zrobić bez najmniejszego problemu. Wybór drzwi harmonijkowych z nadrukiem również nie jest już tak ograniczony, jak kiedyś. Sklepy oferują nam naprawdę szeroką gamę i możliwości — wystarczy się jedynie rozejrzeć.

Drzwi harmonijkowe z nadrukiem będą nie tylko dobrym wyborem do pokoju zbuntowanego nastolatka. Doskonale sprawdzą się również w garderobie, pokoju czy schowku. Jeśli jednak nie szukasz drzwi harmonijkowych z nadrukiem stricte do domu, a do innego miejsca — salonu manicure, czy kosmetycznego — to także jeden z doskonałych sposobów. Na składanych drzwiach można umieścić grafikę nawiązującą do Twojej działalności, nazwę firmy bądź logo. Świetną opcją jest również połączenie dwóch możliwości, czyli niestandardowych kolorów i nadruku. Tak spersonalizowane drzwi na pewno będą nie do podrobienia!

Drzwi harmonijkowe niestandardowe, czyli wyjątkowe żłobienia

Niestandardowe drzwi harmonijkowe to nie tylko kolory i nadruki. To także wyjątkowy wzór, który jest żłobiony bezpośrednio na ich panelach. Znamy tę technikę, ponieważ wykorzystywana jest na standardowych drzwiach skrzydłowych. Drzwi harmonijkowe również mogą zaskoczyć nas tym niepowtarzalnym designem! Harmonijkowe drzwi nie muszą być złożone z prostych, jednolitych paneli. Wykonane na nich żłobienia w piękny sposób potrafią odmienić je nie do poznania. To doskonała alternatywa dla osób, które marzą o finezyjnych wzorach na drzwiach, jednak metraż nie pozwala na zamontowanie drzwi skrzydłowych.

Sprawdź nasze propozycje: oferta drzwi harmonijkowych.

Zajrzyj również tutaj: drzwi harmonijkowe do szaf oraz na naszą stronę klaczak.com.pl.