Drzwi harmonijkowe z zamkiem coraz chętniej wybierane są do naszych mieszkań. Nie można się temu dziwić, obecnie są one znacznie bardziej wytrzymałe niż te, które znaliśmy jeszcze sprzed kilku lat. Tego rodzaju drzwi doskonale sprawdzają się w małych pomieszczeniach, takich jak garderoby, ale równie dobrze sprawdzą się do wydzielenia przestrzeni o nieco większym metrażu.

Drzwi harmonijkowe z zamkiem – idealne rozwiązanie dla każdego

Drzwi harmonijkowe z zamkiem do doskonałe rozwiązanie, które swoje zastosowanie znajdzie w niemal każdym pomieszczeniu. Jak wiadomo, drzwi harmonijkowe nie zabierają wiele miejsca, zarówno gdy są otwarte, jak i zamknięte. Co więcej, nie przeszkadzają one w swobodnym ułożeniu mebli. Nie kolidują z nimi, a także nie są dla nich zagrożeniem – z całą pewnością ich nie obiją. Mając mieszkanie o małym metrażu, drzwi harmonijkowe z zamkiem możemy z powodzeniem zamontować w sypialni. Pokój ten jest miejscem, w którym chcemy odpocząć po ciężkim dniu w pracy, zregenerować siły i po prostu się wyciszyć. Montując drzwi z zamkiem z całą pewnością będziemy czuć się o wiele bardziej komfortowo, szczególnie jeśli nie mieszkamy sami, a ze współlokatorami. Taka opcja jest również dobra do pokoju nastolatka. W tym wieku potrzebują oni wyjątkowo dużo prywatności, a co zapewni jej więcej niż drzwi z zamkiem? Dzięki takiemu rozwiązaniu młody człowiek będzie mógł poczuć się komfortowo, a także będzie mieć spokój psychiczny – nikt nieproszony go nie odwiedzi i nie będzie zawracać głowy błahostkami, takimi jak wynoszenie śmieci. Drzwi harmonijkowe na klucz sprawdzą się niemal wszędzie tam, gdzie potrzebne jest poczucie prywatności. Nie zależnie od tego czy jest to sypialnia czy nasz domowy gabinet – drzwi harmonijkowe zamykane na klucz będą strzałem w dziesiątkę! Pamiętajmy jednak, że drzwi harmonijkowe na klucz to nadal harmonijki, które nie mają aż tak dobrego wygłuszenia co drzwi skrzydłowe. Niemniej jednak dla wielu osób, szczególnie młodych, które dopiero się usamodzielniają będzie to świetny wybór.

drzwi harmonijkowe na klucz

Drzwi harmonijkowe z zamkiem na klucz, czyli rozwiązanie idealne dla małej łazienki

Dla małych łazienek również mamy rozwiązanie. Są nim oczywiście drzwi harmonijkowe z zamkiem na klucz. Czy drzwi harmonijkowe do łazienki będą dobrym pomysłem? Tak, jeśli dobrze podejdziemy do tematu i wybierzemy dedykowane takim miejscom drzwi. Łazienka i toaleta to zdecydowanie miejsca, w których jak nigdzie indziej niezbędne jest poczucie prywatności i spokój. Jeśli więc chcemy czuć się w pełni komfortowo, warto zainwestować w drzwi harmonijkowe z zamkiem na klucz. W małych łazienkach i toaletach będzie to niewątpliwie ogromna oszczędność miejsca, które możemy wykorzystać na przykład na szafkę lub kosz na pranie. Drzwi zamykane na klucz z całą pewnością docenią osoby mieszkające ze współlokatorami, a także rodzice małych dzieci. Każdy, kto spędził z nimi choć chwilę doskonale wie, że są one niezwykle ciekawskie i uwielbiają zaglądać niemal wszędzie. Każdy wie również to, jak ważna jest chwila odpoczynku i relaksu w gorącej kąpieli. Wybierając drzwi harmonijkowe do łazienki warto jednak skupić się na materiale, z którego zostały wykonane. Specjalna powłoka pozwoli uniknąć problemu z ich niszczeniem od wilgoci.

Sprawdź również: drzwi składane do pokoju

Zapraszamy na stronę klaczak.com.pl