Drzwi harmonijkowe


Rozwiąż problemy z brakiem przestrzeni dzięki drzwiom harmonijkowy. Prosta w swym założeniu technologia pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca w Twoim mieszkaniu. Drzwi harmonijkowe nie zamykają się tak jak zwykłe - ich skrzydło składa się z wielu elementów, które załamują się w sposób podobny do harmonijki. Dzięki temu, możesz zaoszczędzić przestrzeń, którą po otwarciu zajmowałyby klasyczne drzwi.

Czasem zamontowanie drzwi z klasycznym skrzydłem jest niemożliwe - najczęściej w zbyt ciasnych korytarzach czy niewielkich kuchniach. Wtedy drzwi harmonijkowe mogą być jedynym sensownym rozwiązaniem. Nie zajmują miejsca, nie zmuszają nas do ingerencji w ścianę, a do tego odpowiednio wykonane prezentują się przepięknie.


Funkcjonalność

Możesz zamontować drzwi harmonijkowe wszędzie tam, gdzie klasyczne skrzydła będą zajmować zbyt wiele miejsca. Jednocześnie ten rodzaj drzwi sprawdzi się idealnie w szerszych przejściach. Niektóre modele mogą mieć nawet do kilku metrów szerokości. Ze zwyczajnymi drzwiami nigdy nie osiągniesz takiego efektu.


Prosta konstrukcja

Od wielu lat w naszym zakładzie opieramy się na niezawodnej technice. Konstrukcja oparta o dwie prowadnice pozwala na uzyskanie wysokiej jakości działania drzwi. Koniec z drzwiami, które się zacinają i których zamknięcie wymaga użycia siły. Całość działa niezwykle lekko i przyjemnie.


Wysoka jakość materiału

W naszej ofercie nie znajdziesz niskiej jakości plastiku. Wszystkie drzwi wykonane są z wysokogatunkowego, naturalnego drewna. Ich różnorodne wykończenie pozwala na osiągnięcie efektów, które są niemożliwe do dokonania w masowych wyrobach. Twój dom zasługuje na najlepsze drzwi, a my możemy Ci je dać.


Szeroki wybór

Drzwi harmonijkowe, które chcemy Ci zaproponować zachwycają swoim wyglądem nawet najbardziej wybredne oko. Każdy model, który znajdziesz w naszej ofercie to drzwi przygotowane z najwyższą starannością. Możesz wybierać spośród wielu różnych wykończeń, a wyłącznie od Ciebie zależą takie cechy jak kolor, sposób lakierowania czy zamontowanie szyb.